Üye olmadan okey oynama imkanı

Merhaba değerli okey4.com kullanıcıları bugün sizlere üye olmadan okey oyunu nasıl oynanacağını anlatacağım.  Evet bir çok insanın sıkca bize sordukları ve sıkça arama motorlarında arama yaptıkları bir kelime yani üye olmadan okey oyna !! Sanal anlamda böyle bir dünya varmı.? Evet malasef var neden malesef dedim çünkü böyle imkanları sizlere ne yazıksa sağlıyoruz. Bir insan üzerinde kimliği olmadan bir başka ile gitmeyi düşünür mü. !! Hayır bence düşünmez ne olur olmaz sokakta polis yada jandarma mutlak kimlik sorabilir yada başımdan ufak bir olay geçebilir bu yüzden kimliğimi yanıma alayım deriz. Evet bir sitede mutlak kullanıcıların bir takma isimle ve mail onaylı olarak siteye giriş yapmasını ister. Çünkü misafir olarak giriş yapanlar salonlarımızda taşkınlıklar yapabilirler ve buna asla önlem alamayabiliriz.

üye olmadan okey oyunu oyna Üye olmadan okey oynama imkanı

Üye olmadan okey oyunun amacı olabilirmi. ?
Hayır asla bir amacı olamaz. Çünkü her hangibi site etkinliklerine katılmanıza izin verilmez ve asla belirli bir puanız olmaz. Bugün konuştuğunuz bir arkadaşa yarın selam versen sizi hatırlamaya bilir yada özeline yazı yazdığınız da size cevap yazmaya bilir. Okey4 üye olmadan yada misafir kullanıcı adıyla giriş yapabiliyormuyuz. Evet okey4 sitesinde bu uygulamaya malesef var ama belli bir süre izin vereceğimizi bilmenizi isteriz.

O zaman yeni katılan kullanıcılarımıza şunu belirtmek istiyorum eğer oyunu denemek için sitemize misafir olarak giriş yaptıysanız bunu bir alışkanlık olarak yapmayın. Kullanıcı adı almanız sizin gelecek de bir çok etkinliklere katılıp hediye almanızı sağlar ama misafir olarak kullanıcıyla girerseniz siz bu etkinliklerden yararlanamayacağınız anlamına gelir.

Bu aralar çok sıklıkla konuşalan ve yeni açılan bir okey sitesi olan ustaokey.com incelediğim zamanda aynı şekilde onlarında misafir kullanıcıya giriş vermesinden üzüntü duydum. Çünkü okey4.com bütcesi 2 bin tl tutku adresinin bütcesi 150 bin tl bazı zaman profesyenel olmak gerekiyor 3 beş kullanıcı daha fazla girsin dersen orayı bir çöpüğe benzete bilirsin. Bakalım benim dediklerim doğrumu çıkacak yoksa yanılıyormuyum ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Şimdi herkese bol şanslar dilerim.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

blu love
01 Nisan 2014 - 9:28 pm

okey oynamak istiyorum

zerrin
03 Nisan 2014 - 7:42 pm

ben uye olmadan oynamak ıstıyorum neden olmuyo

zerrin
03 Nisan 2014 - 7:43 pm

acil cevap verırmsnz?

komşuoğlu
04 Nisan 2014 - 8:38 am

okey oynamak

fatos bilal
28 Nisan 2014 - 12:12 am

okey oynamak istiyorum

fatos bilal
28 Nisan 2014 - 12:13 am

okey zevkli bir oyun olduğu için oynamak istiyorum

mehmet
21 Şubat 2016 - 7:16 pm

çok güzel

Hayalgözlüm
13 Şubat 2017 - 4:24 pm

En güzel oky yeri bnce

bayram karagöz
09 Mart 2017 - 6:30 pm

henüz yeniyim

Sitemizde bulunan en güncel konular