Türkler neden okey oynamak istiyor.!!

Bugün sizlerle Neden Türkler okey oynamak istiyor sorusuna cevap bulmaya çalışacağız.  Bir çok insan arama motorlarında kullanmış olduğu bir terimi yani okey oynamak istiyorum bu etkileşimi yapan şey nedir.  Bugün bir çok ülkenin kendine has ilgilendiği spor yada oyunlar vardır.  Bizimde okey oyunumuz var.

Okey4 sitesi olarak siz kullanıcılarımıza daha refah okey oyna salonları oluşturmak için elimizden gelen inceliği her zaman yapmaya çalıştık.  Bildiğiniz gibi okey salonları bölümünde istediğiniz okey salonlarında okey oynayabilirsiniz.

okey4 okey oynamak istiyorum diyenler Türkler neden okey oynamak istiyor.!!

Okey oyunu neden bu kadar popüler.!!
Yaşları 30 üzeri olan bir çok kullanıcı bilir ki bu oyun eskileri kahve kültürüne yada arkadaşlar arasında oynanan popüler bir oyundu. Bugün ise kahvelerin boşaldığını görüyoruz. Neden kahveler boşaldı.  Her eve İnternet girmesiyle ve bunu gören Çoğu yazılım şirketlerinde gerek siteler gerek sosyal paylaşım sitelerinde okey oyunlarını sunmasıyla insanlara bir enter tuşu kadar yakın olması insanların ilgisini daha çabuk çekti.

Yeni nesil okey oyunun neresinde.
Gördüğüm kadarıyla şuanda 23 yaş ortalamalı bir kitlenin yada bayanların ağırlıklı olduğu bir kitleyi görüyoruz. Yaşları 15 ila 22 arasında olan erkeklerinde online savaş oyunlarına yönelttiklerini görüyoruz. Ama kadınların vaz geçemediği oyun ise okey yada 101 okey olduğunu görüyoruz. Türkiye de günlük 1 milyon kişi okey oynadığını düşünürsek ileri günlerde bu rakamın hızlı bir şekilde artacağını görüyoruz.  Ve bir zamanlar sohbet sitelerin her gün cığ gibi çoğaldıklarını gördük ama facebook sosyal paylaşım sitesi acıldıkdan sonra her gün çığ gibi sohbet sitelerinde kapandıklarını gördük. Bugün ise çığ gibi çoğalan okey sitelerini de görüyoruz. Ama bir çoğu dandik yazılımlarıyla yola devam etmekte teknoloji ayak uyduramayan sitelerde zamanla tarihin tozlu raflarına kalkacak gibi görünüyor. Eğer sizler canlı okey yada üyeliksiz okey oynamak istiyorsanız okey4.com salonları tam size göre.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular