Türkiye’nin en çok kalabalık okey siteleri

Okey4.com adresinden daha çok kalabalık okey oyna salonlarını arıyorsanız aşağıda sizler için oluşturduğumuz okey sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yada okey4 okey salonların da zaman geçirmeye devam edebilirsiniz.

  1. Ustaokey.Com; Bugün bildiğiniz gibi çok eski bir okey sitesi olmanın nimetlerini yaşamaktadır. En büyük zenginliğini de 2013 el değiştirmesi oldu bildiğiniz gibi bazı site sahipleri doyuma ulaştığı zaman artık siteye fazla ilgi göstermemeye başlar ve o zaman kullanıcı kaybetmeye başladığı zamandır. Usta okey salonları na giriş yaptığınız masaların ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcıların ortak zevki olan renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığını görüyoruz. Bugün bir çok sitenin online hizmetinin olmadığını görürüz adam sabah akşam küfür eder ama bir türlü banlanmaz ve o yerin lackalı çıkar. Ama usta okey masalarında böyle bir sorun yaşma imkanınız yok oplar online olarak hemen olaya müdahale ediyor.
  2. OkeySen.Com; Site asıl parlama yılı 2012 hiç kimsenin tahmin etmediği bir biçimde google belli arama kriterlerin de en tepede olmasıyla. belli bir kitleyi hemen sitesine çeker ücretsiz olarak okey hizmetini iyi vermesiyle kullanıcılar çok memnun ederek çaylak okey gibi siteleri geride bırakarak listemizin 2 sırasında yer almayı hak etmiş oldu.
  3. Tavladayiz.com; Alan adına baktığımız çok yaşlı bir alan adı :) Ama daha ayak da çınar gibi, Siteye girdiğimiz zaman 15 yıllık kullanıcıları göre bilirisniz. Ara ara kan kaybetse de belli bir kitle tarafından eğlenceli bir site olarak görünmekte. Sizler okey oyna adresinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. En son okey4.com sitesini satıldığını duydum ne kadar doğru bunu bilmiyoruz ama ilerleyen zamanlar sitemizden size daha geniş haber veririz.

Bir daha ki yazımızda sizlere en iyi tavla siteleri hakkında bilgi vereceğiz. şuanda bilgi toplamak için elimizden geleni yapıyoruz eğer aklınızda güzel siteler varsa yorumda yazabilirsiniz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular