Kameralı okey ne kadar eğlenceli olur.!!

Bir çok insan bazı zaman düz okey oynamaktan sıkılır ve daha sonra arama motorlarında yada bize iletişim bölümlerinde sizlerde bu uygulamalar yokmu diye sormaya başlarlar. öncelikle en sık sorulan sorular arasında bilgisayarla okey oyna  baktığınız zaman yazıya link verdiğimi çok iyi görürsünüz. Zira adam ne kadar güzel anlatmış. Rıfkı kendini profesyenel bir okey oyuncusu sandığı için artık kendini aşmış olarak görüyor. Ama hiç bir zaman profesyenel yada usta okey salonlarında boy göstermemiş arkadaş.

kameralı ve görüntülü okey Kameralı okey ne kadar eğlenceli olur.!!

Sıra kamera okey oyna isteklerinde. !! 
Arkadaşlar sizler için çok güzel  bir uygulama olabilir özellikle okey salonlarında kendisine manita yapmak isteyenler için muhteşem bir uygulama. Ama site sahipleri için yada okey oynamak için gelenler için iğrenç bir uygulama. Çünkü eşli yada bir arkadaş karşılıklı olarak oturdukları zaman bir birlerine rahatlıkla elinde hangi taşların olduğunu söyleyebilirler. Bu yüzden bu gibi istekleri olan rıfkılara sesleniyorum okey4 adresinde bu gibi uygulamalara asla izin vermeyeceğiz.

Eskiden bizler yani 1998 yıllarında sadece online chat yada sohbet odalarında buluna biliyorduk. O zamanlar bu geniş sosyal paylaşım siteleri ve görüntülü online oyunlar yada sohbet imkanları yoktu. Ama günümüz 2014 yılında maşallah internette her şey fazlasıyla var. Bazı zaman bu web site ve okey oyunları düşünmüyorum değil. İnternet’in sonu nereye gidecek mobil internet evimizde bilgisayar yok edeceklermi. Biz online oyun pazarın neresinde olacağız diye her zaman düşünüyorum :) Düşünmemek elde değil yeniliklere ayak uyduramazsa bir gün tarihin tozlu raflarında kalabiliriz.

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sitemizde bulunan en güncel konular