İnsanlar Sanal dünyada daha mutlu mu. !!

İnsanlar sanal dünyada mutlu mu yada kendilerini daha rahat mı hissediyorlar. Bu aralar insanların üzerinde daha fazla yoğunlaştığımın farkındayım. Ama bu işimizin gereği olduğunu düşünüyorum çünkü sizleri ne kadar çok iyi tanırsak o kadar sizlerin isteklerini çok daha rahat algılayabiliriz. Bugün okey oyna salonların inşasını yaparken sizlere göre tasarladığımızı ve ona göre uygulamalar yaptığımızı asla unutmayın. Ben İnternette 15 ve 17 saat zaman geçirdiğim için bugün sanal bir dünyadan sizlere bahsetmek istiyorum. Evet dünyam ttnet bağlı :) fişimi cektiği zaman dünyam kararıyor. Kendimi internette daha güvende hissetiyorum ve arkadaşlarımla konuşurken daha fazla eğleniyorum ve gülüyorum. Çünkü gerçek hayatta ağzına alamayacağı konuşmaları insanlar sanal alemde daha çok etkileyici olarak kullandıklarını biliyorum.

Mesala şöyle düşünün asuman diye bir kız var çok güzel bir profil resmi var sende bundan çok etkilenerek ona salonlarda daha yakından tanışmak istediğini söyledin. ve ona çok güzel kurlar yapıyorsun ama bizim rıfkı gerçek hayatta asumanı görse yanında durmayı sohbet etmeği unutun çünkü elleri zangır zangır titrer ve konuşmaları hep kesik ve titrek olarak çıkar. Ama Rıfkı internettte çok centilmen ve beyfendi bir insandır hatta işi bazı zaman abartıyor ve  asumanın telefon numarasını isteyerek büyük bir atılım yapıyor. Düşünün altılı ganyanda koşan atlar gibi rıfkı da beygir gücüyle koşuyor aman asumanı kimseye kaptırmayayım. Ama asuman rıfkıya sıcak bir gülümse biraz sohbet ettiği zaman rıfkı için çok eğlenceli güzel bir gün oluyor. Ve arkadaşlarına hemen söyliyor Ya ben geçen gün tutku.com adresinde çok güzel bir kız düşürdüm şeker gibi manyaq kızlar var hepsi bizi bekliyor gibi konuşuyor:) bu sefer abdullah cabbar cabuk atlar ve ekibi okey salonlarımıza akın ediyor. Tabiki de biz site sahipleri ilk önce çok seviniyoruz rıfkılar gelmeye başladı salonlarımız dolu reklam gelirleri filan köşeyi dönmeye başladık gibi kendi aramızda sohbet etmeye başlıyoruz. Ama bir kaç gün sonra bu rıfkılar abaza tip oldukları için salonda her önüne gelen kızlara sarkmaya başlıyor. Bu sefer siteden abaza takımını uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Ama bu sefer asuman bu olaya çok seviniyor artık arkadaşlarımla eğlenceli bir okey oyunu oynayabileceğiniz söylüyor bizde site sahibi olarak mutluyuz.

Asumanla ve rıfkının sanal alem akışlarını sizlere anlatmak istedik umarım yazıma yorumlar yaparsınız :) hadi şimdi sizlere iyi eğlenceler dilerim.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

yildizmahir123
21 Mart 2014 - 4:47 am

gunaydın arkadaşlar

Sitemizde bulunan en güncel konular